W mojej okolicy 90% nowych domów to technologia tradycyjna . Jeżeli chodzi o prefabrykowane to w wiekszości widze keramzytobeton. Szkieletowe z drewna policzysz na palcach jednej reki. Domy z bali jak wcześniej pisałem sa dla bogatych. Dla wyborców na plusie moga być z zeszłorocznych gnijących wiatrołomów. PiS (podatnik) i BOŚ tak do tego dopłaci