Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,02 zł , zmiana od tamtej pory: -17,07%

Re: Lentex nie spada, włókniny na maseczki sprzedają się jak ciepłe buł

Zgłoś do moderatora
sławku, pamietam jak niedawno pisaliśmy i mysle że mamy podobne myślenie. W pażdzierniku wyszedłem z Lentexu (był taki dzień co niektórzy pisali że taki duży obrót to będzie żarło ale nie żre jak widzę do dzisiaj bo to ja wywaliłem pakiet ze stratą nie powiem i to niemałą. Pieniadze z Lentexu przerzuciłem na INNNOGENE chyba abba pisała o tej spółce jeszcze we wrześniu. To producent testów covidowych itp. zrobiłem dwa koła z 65 na 84 i ostatnio w piątek kupiłem po 64 a dzisiaj odpał na ponad 90, Piszę Ci to po to żebyś nie kisił tego gów..a bo szkoda czasu. Odrobiłem z nawiązką stratę i jeszcze zostało na dobre auto łącznie w miesiac więc szkoda tutaj czasu na czytanie tych bredni tylko pomyśl gdzie możesz odrobić. Nawet zwykłe duże WIG20 dadza zarobić długoterminowo niż ten smieć. Popatrz chociażby na ORLEN LOTOS czy MILLENIUM ......bezpiecznie a długoterminowo skoczą o 30% minimum a to będzie sie kisiło do nastepnej dywidendy w lipcu za 12zł może

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX 1,36% 7,48 2025-10-24 12:55:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.