Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,90 zł , zmiana od tamtej pory: 47,48%

Re: lekki skup?

Zgłoś do moderatora
...myślę , że tak.
Zarząd Centrum Nowoczesnych Technologii Spółka Akcyjna z siedzibą w Sosnowcu („Emitent”, „Spółka”) informuje, że spółka zależna Centrum Nowoczesnych Technologii Spółka Akcyjna spółka komandytowa („Sprzedający”) zawarła w dniu 7 października 2020 roku z LEW Invest spółką z o.o. („Kupujący”) 4 przedwstępne umowy sprzedaży w związku z realizacją inwestycji Nowa 5 Dzielnica w Krakowie, których przedmiotem jest zobowiązanie do sprzedaży łącznie 116 lokali mieszkalnych, 1 lokalu usługowego wraz z udziałami w nieruchomości wspólnej oraz udziałami we współwłasności garaży za łączną kwotę 52 736 800 zł.

Umowy przyrzeczone będą zawierane sukcesywnie do 31 maja 2021 roku.

Umowa zawiera standardowe dla tego typu transakcji postanowienia dotyczące zapewnień i oświadczeń Sprzedającego i Kupującego oraz dotyczące odpowiedzialności stron.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT 0,99% 20,50 2022-07-04 13:48:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.