Specjalistą nie jestem, ale wydaje mi się, że informowanie tym kanałem jest obligatoryjne dla: informacji o dużym znaczeniu, kontraktów przekraczających określoną wartość itd... więc może nie było wymogu informacyjnego w tej formie, skoro nie ma podanej wartości w umowie...:-) mogę się oczywiście mylić...