Wedel, obie umowy z ostatnich kilku dni są fajne i perspektywiczne, nie da się ukryć. Tylko to nie są umowy na żadną konkretną ilość sprzętu, wartość dostaw lub usług. Więc nie jestem pewien czy po takiej informacji powinniśmy się od razu nastawiać na jakąś spektakularną reakcję z rynku...