Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,89 zł , zmiana od tamtej pory: 28,02%

Re: Leci na pysk

Zgłoś do moderatora
Tutaj parę rzeczy poszło inaczej niż można się było spodziewać, bo po pierwsze nie wiedzieliśmy, że lista projektów do Safe będzie utajniona, nie wiedzieliśmy, że takie przepychanki będą z podpisaniem ustawy o Safe no i ten Safe 0% to już całkiem niepotrzebnie z tym wyskoczyli, bo chyba sami nie wiedzą skąd na to pieniadze wziąć no i dodatkowo ta wojną w Iranie spowodowała panikę na giełdach. To wszystko się wyjaśni. Czy to z ustawą czy bez ustawy środki na Safe Polska weźmie i zaczną umowy podpisywać, bo czas ich nagli, do maja chyba muszą te umowy popodpisywać. Wtedy jakieś konkrety się pojawią. Poza tym wyniki Boryszewa powinny być coraz lepsze, zawsze po tak niskim kursie było silne wybicie i teraz też będzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BORYSZEW 1,43% 4,95 2026-03-12 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.