Może niepotrzebnie szukamy tutaj drugiego dna w temacie braku aprecjacji kursu. Może prawda jest tak banalnie prosta, iż na spółce nic się nie dzieje (brak ESPI) to zniecheceni wychodzą a kupujących nie ma bo nie chcą umoczyć, ot i to cała prawda o PHR