nie martw się , jakoś z tego wybrniesz :) co jakieś 2 miechy jest podbita i wtedy wywalisz , czym prędzej spadnie do ok 65 gr tym szybciej wybije do 20 % a potem znowu zwała i tak w kółko . wczoraj wszedłem tu po raz czwarty z nadzieją , że może w końcu zmieni trend , poczekam do końca listopada i wtedy zobaczymy :)