Po lekturze forum, decyzja może być tylko jedna - kupuję. Tylu hejterów i płatnych naganiaczy na spadki, dawno nie widziałem. To bardzo dobry prognostyk dla spółki. Szczekacze zawsze się zlatują przed wybiciem, kłamią ile wlezie a później płaczą na peronie.