Jane pxm tez miał kłopoty i bujał sie po 2zl ale dobre decyzje mądry zarząd i strategia inwestycyjna w topowe prace na rynku budowlanym wyciągnęły kurs i przyciągnęły rzesze inwestorow takze nie piszę ze w przypadku mostostalu warszawa tez nie może tak byc w dłuższym terminie jesli będą perspektywy lepsza marża i duże kontrakty to i spolka zostanie doceniona przez rynek ale z mojego punktu widzenia acciona nie robi nic w tym kierunku a wrecz utrudnia tu jest tylko plus ze jest pzu i ten kurs sie jeszcze trzyma mimo spadku o 50procent jednorazowo po tym dobrym espi góra i mozna dobrze zarobic ale złożoność problemów i ich rozwiązanie dla lepszej wyceny na dłużej to tu nie potrwa tydzien czy dwa tylko miesiące lub lata a mozna sobie te swoje pieniążki w ten sposób zamrozić ale wybór masz albo szampan albo woda z lodówki zeby schłodzić hura optymizm i zainwestować na dłużej bo tak jak napisales ściągnięcie i upadek jest tu niemożliwe ale obsuwa o jeszcze sporo nizej jest prawdopodobna i możliwa w krótkim okresie czasu po emisji np w takiej cenie lub dalszym błędnym decyzjom inwestycyjnym spolki lub niemożności ich wykonywania z jakichś powodów ktore iesz gdzie tkwią bo juz nie raz bylo o tym pisane pozdrawiam i zycze trafnej decyzji