Właśnie to jest ryzyko że jest tanio w taniej może być. Jak Acciona weźmie akcje po 1zl to przecież wcześniej czy później kurs tam dojedzie. Zastanawiam się tylko czy jutro ten knf da zielone światło czy nie. Jeśli tak to wtedy wajcha na krótko w górę. Ale upaść to napewno ta spółka nie upadnie.