Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,66 zł , zmiana od tamtej pory: 9,44%

Re: Kupiłem SFD

Zgłoś do moderatora
Ja osobiście nie lubię produktów SFD bo nie podchodzą mi smakowo i rozpuszczalność też mają średnią i po kilku zamówieniach wróciłem do KFD. Jednak jeśli chodzi o marketing to SFD nie ma sobie równych na polskim rynku supli. To co robi KFD to parodia marketingu. Dlatego mam akcje SFD i uważam że to jest dobry moment żeby dokupić. Może jeszcze spadnie pare groszy ale prędzej czy później wróci do trendu wzrostowego. Fundamenty są mocne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SFD -4,14% 5,10 2021-09-20 14:15:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.