Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,57 zł , zmiana od tamtej pory: -32,17%

Kupiłem SFD

Zgłoś do moderatora
Mam mały pakiet SFD. Kupiłem wczoraj po południu białko, bo cały czas kupowałem w KFD. Dziś rano mam już w paczkomacie. Tempo mają bardzo dobre. Przerzucam się na stałe na SFD i planuję zwiększać pakiet.

Pozdrawiam LT.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SFD 2,31% 3,10 2025-09-26 16:09:31