Tylko po co trzymać to przez rok się pytam? Pokarze nam jeszcze Pokarze, figę z makiem i faka. Tak jak dotychczas.
Zapomniałeś też o dluuuuuuugach na rzecz PLW.
Samo wyjście z długów zajmie dwa lata przy obecnych działaniach spółki.
Tu nie ma zespołu. Jak nikt nie chce się utożsamić z tą firmą to jak chcecie tu mieć sukces???