Dlaczego nierealne??
HF zarobił rocznie min 20 mil zł a Boombit wyceniany na 200-300 mil zł miał w 2018 r. ok 11-12 mil zysku...to dlaczego HF City nie miałby podobnego potencjału sprzedażowego???
Oczywiście teraz to tylko gdybanie bo jeszcze nie widzieliśmy trailera HFCity ale potencjał gry na pewno spory. Frozen District gdyby wszedł a Giełdę to miałby z 400 baniek wyceny.
CFG -będzie za rok spółka, o która każdy będzie się tu mocno bić. Teraz tylko zbierać papier po taniości a za rok liczyć zyski ze żniwek.