liczyłęm na odpowiedz tego geniusza. Ale skoro sie odezwałeś to odpowiem. Od ponad 2 lat krytykuje t2p bo jest za co. Można by wymieniać ale jak ktoś zna spółkę to wszystko to wie a jak nie to niech poczyta forum. W zamian za merytoryczne argumenty i rzeczową analizę otrzymałem ataki personalne i właśnie obsrywanie spółek z mojego portfela typu Softblue. Sugerowali że tam wiszę i że mnie ubrali i że kurs zmierza na 5 gr i do piachu. Na co przedstawiałęm analizy trzech spółek T2P, Softblue i Plgroup. porównywałem tu raporty kwartalne i t2p wypadało zawsze najsłąbiej pod każdym względem. Szanuję Twój wybór tych akcji ale nie ma zgody na perfidne naganianie na tego gniota przez gordonów czy innych inwestorów czy haribo. Ta spółka nic nie robi a 250 zł przychodu w 3 miesiące o tym właśnie świadczy.