Świetnie, src - jesteś geniuszem giełdy, super zainwestowałeś, zarobiłeś, więc się ciesz. Nie musisz się już tak ekscytować, bo to ponoć jest szkodliwe dla zdrowia. Uspokój się, ułóż plan, co zrobisz z zarobionymi pieniędzmi. Wszyscy na tym forum już wiedzą, że jesteś debeściakiem. Zamiast odświeżać stare wątki T2P, skup się na swojej spółce. Już nam - marnym inwestorom - uświadomiłeś, jakim badziewiem jest T2P. Ja, w swoim imieniu, przyjmuję to na klatę. Moja kasa i moja decyzja. Lubię wspierać niderlandzki biznes - altruistycznie. Taki ze mnie filantrop. Niech się Jacob cieszy, że ktoś kupuje jego "bezwartościowe" akcje. A co. Jest jednak takie stare powiedzenie: ten się śmieje najlepiej, kto się śmieje ostatni. Wystarczy spojrzeć na historyczne notowania chociażby Columbusa, Novavisa, 01Cybatona. W połowie 2018 r, te spółki szorowały po dnie, też tam byli tacy src, którzy obsrywali spółkę. Ciekawy jestem, co sobie o tym teraz myślą. Na giełdzie raz na wozie, raz pod wozem. A tobie src, życzę dalszych sukcesów i trochę więcej empatii.