Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Kto z was będzie chciał sprzedać w wezwaniu ?

Zgłoś do moderatora
http://www.skarbiec.biz/haslo/403/
Strona edukacyjna dla Jana dotycząca wezwania.

Skupując 126000 akcji w czasie około trzech tygodni , mielibyśmy podbicie kursu do poziomu 2,70 - 3,00, ale średnia skupu wyniosłaby około 2,60.
Informacja o wezwaniu miała inny cel...
Jeżeli przekroczą jednak poziom 66% to muszą ogłosić wezwanie na wszystkie akcje, jaką cenę zaproponują i jaka będzie odpowiedź rynku?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 0,95 2020-09-09 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.