Dnia 2017-01-30 o godz. 17:55 ~1982 napisał(a):
> Mnie ciekawi, kto objął te magiczne akcje. Kurs 0,06 / 0,07. A te Asy chcą po 0,10 opylić akcje :) Powodzenia :) :) Jesteście żałośni jako sternicy :) :) :) Jak myślicie że ludzie kupią od was makulaturę. Bo ot co. Bez rewelacji nie kupią. Sory, ale nie. Głupich już nie ma.
Jak to kto objął : monostyle , novina za szwindle przy wywalaniu papierków / kara 1 zł za szt / oraz Młody damf. A co do sprzedaży tych nowych papierków to spokojna głowa. Zrobią wirówkę na 1,50 zeta i wywalą leszczowi tak jak robili na innych spółkach. I tak będzie. Ale kto ma papierek po 5 - 6 groszy to zarobi. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!