Mnie ciekawi, kto objął te magiczne akcje. Kurs 0,06 / 0,07. A te Asy chcą po 0,10 opylić akcje :) Powodzenia :) :) Jesteście żałośni jako sternicy :) :) :) Jak myślicie że ludzie kupią od was makulaturę. Bo ot co. Bez rewelacji nie kupią. Sory, ale nie. Głupich już nie ma.