Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,73 zł , zmiana od tamtej pory: -5,20%

Re: Kto tak dołuje kurs i w

Zgłoś do moderatora
Hossa1993, powiedz co ty o tym wszystkim sądzisz bo widzę, że jeszcze w coś wierzysz. Tylko tak naprawdę, nie z punktu widzenia akcjonariusza co chce wyjść z jak największym zyskiem, czy jak w tym przypadku z jak najmniejszą stratą. Ja też mam trochę akcji tej pożal się Boże spółki i powiem ci tak jak napisałem wcześniej mam już gdzieś te pieniądze, piszę co naprawdę czuję bo też kilka lat temu miałem nadzieję i choć nadzieja podobno umiera ostatnia to u mnie już dawno jeżeli chodzi o tą spółkę umarła.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALTA -0,61% 1,64 2020-02-25 16:08:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.