Prawdopodobieństwo tego, że starzy akcjonariusze sypali w trzech ostatnich dniach, jest porównywalne z tym że kupowali. Skoro doszło w 2020 r. do transakcji po 60gr,dlaczego mieliby nie dokupować w okolicach 60gr,teraz kiedy sytuacja spółki jest inna?