Na JJB emisja możliwa, ale jeszcze nie przesądzona. Mają kasę z należności, jakieś środki, teraz sprzedali prawa do gry, coś tam wpadnie ze sprzedaży i może jakoś to wyciągną do premiery następnej gry.
Co nie zmienia faktu, że Kursk wciąż nie doczekał się wersji 1.0...