Ziz - o ile o CFG jestem juz zupełnie spokojny w okresie 2 - 3 miesięcy, to martwię się kasą w jujubee. Wiszę tam na 3 85 nie chciałem redukować tego jednak - mogą nam przesunąć nurka - a raport jest tak słaby ze niepokoje się emisją. W zasadzie to tam wlazłem z sentymentu do RP2 - liczę ze ją pokaza w końcu.