Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,84 zł , zmiana od tamtej pory: 283,06%

Re: Kto mi to wytłumaczy ?

Zgłoś do moderatora
"Ale to nie prawda, że nie mam AP. Kupiłem niewielką ilość tych akcji przed podaniem wyników, za twoją namową.
Ot chciałem sprawdzić, czy i w jaki sposób zachowa się kurs skoro z taką pewnością na forum zachęcasz do jego kupowania."

Kolorowy pierdzie bo zaraz pęknę ze śmiechu... i zaraz wkleję gdzie Ty perfidnie pisałeś "SPRZEDAJ" a teraz piszesz, ze kupiłeś, czyli de facto wprowadziłeś akcjonariuszy w błąd celowo... chyba Cię zgłoszę w końcu osobiście do tego KNF....

ja nigdzie nie pisałem tak jak Ty, jedynie przewiduje co może być i jak widać tak jest. ale nie nakłaniam nikogo ani do kupna ani sprzedaży... idź jak najszybciej do jakiegoś specjalisty, nie tylko na Orange poległeś, poległeś wszędzie. W AP trzeba było wchodzić jak już przy obronie 4,2, ale Ty MISZCZU AT czekałeś na 3,5 :D

kolorowy naganiaczu :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AUTOPARTN -0,75% 18,54 2025-10-10 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.