Zwroty akcji sa grube. Ale właśnie czy tym bardziej nie jest to interesujące? Tyle opini na tym forum o tej spółce ze padło itp. A jednak mimo takich duzych zrzutów to ktos je skrupulatnie zbiera. Uważam ze moze byc bardzo ciekawie bo to raczej nie ulica zbiera w takich ilościach że zwlaszcza po ostatnich wydarzeniach to raczej każdy ostrożnie podchodzilby do tej spolki i kursu. A jednak jest ktos kto zbiera. Na dniach wszystko sie okaże ale mam wrażenie że będą zmiany w akcjonariacie i mocne wybicie. Tak realnie obstawiam okolice 2-3zl. Ale najpierw ktos musi zebrać akcje.