Ktoś zbiera, wydaje mi sie ze będzie zmiana akcjonariatu i będzie cos sie dziać. Bo nie uwierze ze ulica wczoraj na zamknięciu wziela ponad 1mln akcji i dzisiaj z rana w pierwszych 30min poszlo znowu prawie mln akcji. Napewno ulica tego nie bierze. Tam większość jak widzialem to byly duże pakiety. Fakt ktos z zarządu musiał sypac ale wydaje mi sie ze będzie zmiana akcjonariatu i cos sie ruszy.