Śmieszy mnie to ujadanie na tym forum ze padło itp a jednak mimo tego ze poleciały takie pakiety duze to ktos je chętnie odbiera. Zaraz pewnie zlecą sie trolle ze ubieraja itp. Mi sie wydaje ze będzie zmiana akcjonariatu i będzie się działo. Bo skoro takie padło to kto kupuje w takich ilościach po tak duzych spadkach nie widząc w tym możliwości?