A nie masz czasami wrażenia ograniczonego sprawstwa? Np. Podnosisz kubek z kawą ale wydaje ci się, że to nie ty podnosisz tylko twoja mama porusza twoją ręką, albo ktoś inny? Halski np. John Street, albo Johny Deep? Nie sledzi cię czasami lodówka w twoim własnym domu? I nie masz wrażenia , że w wszędzie masz zamontowane podsłuchy i kamery? Tu jest na forum psychiatra, może powinieneś z nim porozmawiać.