Uważam, że comeco jak na newconnect jest aktualnie spółką warta uwagi. Zastanawia mnie natomiast sytuacja gdzie coś w Ameryce lub Chinach puscilo na giełdzie. U nas na WIG'u od razu panika. Uważacie, że newconnect i spółka jaka jest comeco tez ulegnie tym negatywnym nasrojom czy raczej jest neutralna?