Dnia 2016-01-08 o godz. 20:25 ~zenit73 napisał(a):
> Jezeli ktos z was zna sie chodz troszke na AT to zauwazyl ze konczy sie pierwsza fala wzrostowa, ktora przewaznie niwelowana jest do zera i nastepuje druga - o wiele wieksza. I ja tak to widze wiec nie panikuje.
buahhahahaha i co jeszcze młody?