Czym jest kryptowaluta kazdy moze przeczytac nie wchodzac w detale to najwieksze dyktarury tzymaja kase w krytpowalucie bo bez kontroli i uciekaja sankcjom miedzynarowdowym poza tym niektore kraje jak kenya ponad 2 mlld bitcoinow , i technologia bardzo ciekawa bo jest to przed wszytkim nie cos sobie wynyslil i nadal walor ale tez element w sam sobie technlogiczny ktory moze słuzyc np w transporcie morskim....i dotknie wiele dziedzin z eracoin zobaczymy sa zdecydowani wybudowac nie rzuca sie slow na wiatr a jezeli to zrobia to niezaleznie czy rynek to przyjmie zweryfikuje juz sama informacja ze firma dala zleecenie na tworzenie blochain wiwinduje walor bitevil do 25 i dalej