Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,40 zł , zmiana od tamtej pory: -10,61%

Re: Krótkoterminowe kredyty

Zgłoś do moderatora
Nie odnosisz się do treści o finansowaniu produkcji z kredytów (wątek tych wpisów) i pokazywania wyrównanych wyników od 2020, nic na temat FF, który tu w zasadzie wynosi 4% i dlatego nic się nie dzieje tylko do tajemniczej sąsiadki "która może się golić na brodzie".

I kto tu jest niepoważny.
@AS daj spokój.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEWAG -1,26% 23,60 2021-04-20 16:22:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.