Jakim cudem ludzie żyją z giełdy nie widząc tak oczywistych rzeczy: 50% głosujących mówiło że nie ma DLC gdy było to oczywiste że jest i każdy gracz, oraz na YT to wiedział. Nawet grafiki dawane przez CDR o tym świadczyły.
CDR wyda 2 gry możliwe że jakąś karciankę jak ta z jaskierem może coś na tel ale nie typu poki i nieudany wiedzmin mobil z przed lat. I jakąś planszówkę pewnie. Brakuje im niewiele do programu motywacyjnego do 26roku głupotą byłoby wydawać dlc w 26, które przyniesie dużo kasy (dane na podstawie dotychczasowych produkcji: 15mil. x 150zł = 2,2 miliarda która jest potrzebna na program motywacyjny na lata 26-29 W4 35mil x 198zł = 7miliardów, W1r też ok 2miliardy w okresie 4 lat , nie wiem ile wydadzą na marketing. Program motywacyjny zrealizowany w 100%) .
DLC 1kwartał 2027, przełom 27/28 W4, ewentualnie maj 27 , Później remake W1 i CP2