Short wytrzepały leszczy ze stop losów bo to była ostatnia okazja do takiego zagrania. Duży tutaj odsetek inwestorów indywidualnych podanych na emocje. Wasza strata to ich zysk. Po niezłych wynikach trudno już jest wzbudzić panikę. Władowali w rynek 200 tys. akcji których nie mają, ale czeka ich odkup. Zauważcie też że spółka skupuje akcje własne do programu motywacyjnego, ostatni skup przy 255 a kolejny i większy zacznie się pod koniec czerwca. Moim zdaniem wyznacza to jasny kierunek do końca roku i sprawia że aktualna cena jest atrakcyjna. Może uda się jeszcze kupić trochę po 230...