Równie dobrze można powiedzieć, że większe zainteresowanie jest akcjami spółki, która płaci (przyzwoitą) dywidendę. Akcje zawsze można kupić to jest tylko kwestia ceny. Na pewno stracili ci co trzymali pod dywidendę i nie sprzedali przed ogłoszeniem braku dywidendy. Czy ktoś zarobi to się okaże.