2019r dywidenda w wysokości 70% zysku
2020r .........75%
2021r...........75%
2022r............91%
Zastanawia fakt, że w tym roku, mimo tak beznadziejnej sytuacji geopolitycznej i kryzysu, dali aż 91% na dywidendę. Widać, że zależy im na dobrym akcjonariacie. W tym roku zyski rekordowe. W kasie kilkaset mln płn. Czyżby znowu 90% na dywidendę?