jesli ktos wydaje ponad 300 tys zl i jest we wladzach Ergu to jak myslicie chce zarobic czy stracic?
spadek ponad 60% w ciagu kwartalu jest duzy. Pytanie czy beda dalsze i kto bedzie sie pozbywal sie tych akcji, nikt rozsadny tego nie zrobi.
Nie ma dzis 100% spolki, ktora da szybki zysk z przyczyn obiektywnych.
Nie namawiam, nie naganiam bo nie mam tyle odwagi i pewnosci. Podaje tylko pewne fakty.
Ja spokojnie czekam. Kto chce sprzedawac niech to robi.
Na koniec mala uwaga: zasada nr 1 jak cos szybki spada, to rownie szybko moze rosnac. + Ergu jest to, ze nie jest blue chipem.
Pzdr zmartwionych i przygnebionych. Wszystko sie ulozy:)