no czyli puszcza prezesiki akcje nie mniej niz za 2 zł (324 tys zł [(0,54*4)]=ladna sumka:)
zysk 4-krotny.
zeby nie krach bylby koniec 2011, a tak...
A tak w ogole jakos grobowo sie zrobilo na tym forum, wszyscy w depresji????Jak makiem zasiał. Mózio i reszta rozchmurzyc sie i pociesz ac smutnych.
Bedzie dobrze trza trzekac, tak jak na ciaze czeka sie 9 m-cy nie krocej:) ahoj