Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  57,80 zł , zmiana od tamtej pory: -1,38%

Re: KPPD drewno opałowe

Zgłoś do moderatora
Witam.

Co tam Panie ~Longterminvest w KPPD?
Nadal taki optymizm?

Muszę przyznać, że się troszkę pomyliłem odnośnie czasu trwania kryzysu drzewnego. Tej jesieni niestety się nie zakończy.
Poczytaj poniżej.

https://zielona.interia.pl/polityka-klimatyczna/polska/news-przemysl-drzewny-w-polsce-tonie-mamy-najdrozsze-drewno-w-eur,nId,6937521

https://pap-mediaroom.pl/biznes-i-finanse/polskie-drewno-drozeje-branza-drzewna-protestuje

Kryzys może się nie pogłębia, jednak nie widać w najbliższym kwartale poprawy.
Jest nadzieja, że II KW 2024 coś rozjaśni.

Powinniśmy brać pod uwagę spadek KPPD poniżej 50 PLN, ale mam nadzieję, że nie znacznie i prawdopodobnie na niezbyt długo.

Pozdrawiam.
Głowy do góry jeszcze wróci na 80 +.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KPPD 0,00% 57,00 2024-02-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.