Dnia 2021-07-01 o godz. 20:55 comtrader_optymista napisał(a):
> A ogólnie ZWZA było bardzo sympatyczne i prezes Moritz bardzo miły i kontaktowy.
> Hmm... za bardzo może nawet?
> Ale być może się czepiam niesłusznie...
>
> comtrader
>
Starszy Akcjonariat, który ma do niego największy żal z lat uprzednich za wysoką cenę emisji akcji, już się dawno wykruszył (no może poza TUPem). Przez nas, mam nadzieję, że zostanie zapamiętany jako uprzejmy prezes dający dywidendę;)