Dnia 2021-07-01 o godz. 19:46 ~Nowy napisał(a):
> A Witam
> coś Cię jakby mnie ostatnio na Alcie? Co się stało?
Mniej?
Wczoraj nawet na ZWZA Alty byłem. :-)
Termos mam fajny ekologiczny i wcale nie tani. :-)
Hmm... ale odpowiem Ci szczerze.
Uważam, że po ostatnich ruchach cen obu spółek Rank Progress (kilkusesyjny spadek) zdecydowanie bardziej zyskał na atrakcyjności, a Alta z kolei na kanwie infa o 20 groszowej dywidendzie (ostatecznie podniesionej do 25 groszy) wzrosła o blisko 70 groszy.
Dlatego mnie mniej na Alcie...
comtrader