Moje zdanie jest takie dlaczego nie zarejestrowali akcji Hanower bo to był wal w sensie tych 500mln jak nie to gdzie te pieniądze później zrobili interes z centurion jeszcze nie wiadomo czy wogole te walne się odbędzie bo trzeba mieć akcje zarejestrowane 16 dni wcześniej dla mnie to jast szulernia która chce zarabiać tylko nie ma pieniędzy może się mylę.