Na forum różne piszą - jedni o 2zl inni o 70gr, na centurion była podobno emisja po 10gr, tutaj ta doszła niedoszła za 2zl i kupili za to 4bitcoiny a czy zarejestrowana czy nie?
Centurion to wielki spekulant lecz po co by wchodził gdyby nie widział zarobku? Może wie więcej?