Kris wyluzuj, chyba, że walisz 100 % kapitału w jeden walor, nie przekonuj do swoich racji bo większość z nas ma portfel zbudowany wg własnej strategi. Exc dała mi zarobić ładną kasę dlatego mam Exc z sentymentu co do innych spółek się nie będę wypowiadał bo to forum Exc. Pozdro