to rośnie do 9500 i spada. taką ludzie sobie ustalili granicę do zbierania zysków. trzeba być ślepym by tego nie zauważyć na dzisiejszym wykresie. wcześniej tak samo.
nie wiem dokąd teraz spadnie, jak poniżej 9000, to warto kupić. i znowu czekac na 9500 by sprzedać.