Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,96 zł , zmiana od tamtej pory: 47,92%

Re: Konferencja wynikowa

Zgłoś do moderatora
Pepe- przypuszczalne dosc dlugo musiałes zawracac d;;;ę swojemu patronowi zeby tutaj twoją osobe uwiarygodnić Ale załózmy ze masz te papiery to tym bardziej rodzi sie pytanie , skąd u ciebie ten twoj pesymizm Oczywiscie mozna wszystko zrzucic na geny ale chyba przyznasz ze troll tez by tak pisał negatywnie Jasne ze w tej sytuacji wychodzi duzy rezonans i zderzenie z tymi ktorzy czekaja na "ponadprzecietne zyski" PS Namiarow na swoją osobe nie zostawiaj bo ja tak jak wiekszosc na forum lubie panienki Aha swoich akcji do weryfikacji nie wystawie bo to juz robiłem Pepe wiecej optymizmu - jest około 14 Zaufaj partyjnym notablom bo oni ladnie tu krecą

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 0,00% 18,50 2026-03-06 10:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.