Dnia 2021-05-24 o godz. 08:42 ~sdf napisał(a):
> najlepiej to sprzedać firmę i pieniądze rozdać akcjonariuszom albo wtapiać stal w dymarkach
a co za różnica dla drobnicy czy sprzedadzą firmę albo w czym będą wytapiać stal, drobny akcjonariusz zarabia tylko na wzroście wartości akcji spółki (ew. dywidendzie) i na niczym więcej, głównemu akcjonariuszowi też chyba wisi gdzie będzie stal wytapiać skoro do rady nadzorczej cog wprowadził kuchtę od pieczenia pizzy