i co z tego niby teoretycznie dobrego infa wynika dla drobnych posiadaczy akcji spółki skoro kurs stoi jak wryty i to ciągle w niepewnym miejscu, nie wiem dla kogo to info jest dobre, może dla pracowników, bo w okresie spłaty tego dobrego infa to dla akcjonariuszy może być tylko ryzykiem finansowym