i jeszcze jeden argument... aktualnie blizniacza sytuacja jest na sanwilu, gdzie też zdolowany na maxa kurs szoruje po dnie. Chcac wyrwac od drobnych zrobili wezwanie na wszystkie akcje ale zabezpieczajac się w komunikacie ze ich celem nie jest wycofanie spolki z gieldy. Dlaczego Twoim zdaniem na Wikanie mialoby byc inaczej?
"Spółka jest jednym z podmiotów wchodzących bezpośrednio w skład portfela inwestycyjnego wzywającego. (...) Wzywający nie zamierza podejmować działań w celu przywrócenia akcjom formy dokumentu (zniesienie dematerializacji akcji) i nie zamierza wycofywać akcji z obrotu na rynku regulowanym" - napisano w wezwaniu.
"Wzywający nie zamierza po wezwaniu zmieniać przedmiotu działalności Sanwil Holding S.A. oraz strategii i długoterminowych celów spółki" - dodano.